DermaSkin

Menu

Facebook Dermaskin

Zabiegi na twarz

GeneO+ MicroBubble Technology
GeneO to błyskawiczny zabieg kosmetyczno pielęgnacyjny, trwający do 30 minut, z wykorzystaniem specjalnej kapsułki, dający efekt dotlenienia, złuszczenia i rewitalizacji skóry. Polecany do każdego typu karnacji skóry oraz wszystkich obszarów twarzy i dekoltu.
Karboksyterapia
Karboksyterapia ma zastosowanie w zabiegach odmładzania skóry, w walce z cellulitem, rozstępami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniem skóry, łysieniem, a także z cieniami i workami pod oczami, czy nawet łuszczycą.
Mezoterapia igłowa
Mezoterapia to działający miejscowo zabieg polegający na wstrzykiwaniu do skóry właściwej koktajli witaminowych, które nawilżają, odmładzają i dodają blasku cerze. Zabieg powoduje głęboką regenerację skóry, drobne zmarszczki spłycają się, a nasza skóra jest gładka promienna i pełna blasku.
Laser frakcyjny Emerge
Emerge to laser frakcyjny nieablacyjny, którego działanie powoduje głęboką regenerację skóry. Emerge wykonuje resurfacing, stosując energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się powoduje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra.
Kwasy MediDerma
Wiodąca firma na rynku peelingów chemicznych. 25 lat oddania skórze.
[obiekt mapy]

Kontakt

Derma Skin
Salon Kosmetologii Estetycznej

ul. Kościuszki 71

(Kościuszko Business Point)

87-100 Toruń

 

Telefon: 725 604 304

e-mail: salondermaskin@gmail.com

 

pon.-piąt. 09.00 - 19.00

sob. 09.00 - 14.00

Formularz kontaktowy

Imię
E-mail
Temat
Treść