DermaSkin

Menu

Facebook Dermaskin

Depilacja laserowa Light Sheer

Czy wiesz, że możesz trwale i szybko pozbyć się niechcianego owłosienia i nie tracić już nigdy więcej czasu na codzienne golenie? Dzięki depilacji laserowej Light Sheer dostępnej w salonie DermaSkin w Toruniu, możesz pożegnać się z nieestetycznym widokiem wrastających włosków i poranioną skórą.

Pacjenci najczęściej wykonują depilację laserową pach, bikini oraz nóg.
Depilacja laserowa pach
Dzięki kilku krótkim, 20-minutowym zabiegom depilacji laserowej pach, usuniesz zbędne owłosienie z tego obszaru i już nigdy więcej nie będziesz martwić się codziennym goleniem.
Depilacja laserowa bikini
Wystarczy seria kilku 30-minutowych zabiegów depilacji laserowej bikini, żeby na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia z okolic intymnych.
Depilacja laserowa nóg

Poraniona skóra i wrastające włoski - zapomnij o tym i pozwól sobie na gładką skórę, dzięki serii kilku półtoragodzinnych zabiegów depilacji laserowej nóg!
 

Zabieg depilacji laserowej w salonie DermaSkin wykonywany jest za pomocą urządzenia marki Lumenis - Lasera Light Sheer. Laser ten to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie depilacji laserowej. Urządzenie znanej i cenionej marki Lumenis, zapewnia moc i skuteczność. Jednocześnie mamy do czynienia z wyjątkowo bezpieczną technologią, która działa tylko na barwnik włosa. Stała długość fali sprawia, że laser nie przenika do innych tkanek oraz narządów, co potwierdza certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański urząd ds. żywności i leków (FDA) oraz zgodność urządzenia z międzynarodowymi normami ISO 9001.

Depilacja laserowa jest zabiegiem nieinwazyjnym, może być wykonywana praktycznie w każdej okolicy ciała. Ale najważniejsze jest to, że daje oczekiwane i zadowalające efekty. Jedynym warunkiem powodzenia depilacji jest obecność ciemnego owłosienia. Im ciemniejszy włos, tym większa skuteczność zabiegu. Włosów siwych i rudych nie można usunąć metodą Light Sheer, ze względu na brak barwnika (melaniny). Urządzenie wyposażone jest w specjalny system chłodzenia z końcówką ChillTip, co sprawia, że depilacja jest bardziej komfortowa. Nasze doświadczenie pozwala zmniejszyć do minimum odczucie bólu przez pacjenta. Dla osób bardziej wrażliwych na ból przy depilacji laserem stosujemy miejscowe znieczulenie.

Ile zabiegów?
W zależności od okolicy ciała, koloru i grubości włosów oraz indywidualnych predyspozycji organizmu, konieczne jest wykonanie określonej ilości zabiegów. Średnio należy wykonać od 4 do 6 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni. Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog zapoznaje się z rodzajem owłosienia, przeprowadza wywiad z pacjentem oraz wykonuje próbę laserową, aby zabieg był bezpieczny i jak najbardziej efektywny.
 

Przed zabiegiem:
Włosy przed zabiegiem powinny być zgolone. Nie ma potrzeby stosowania 2-3mm odrostu, ponieważ obszar skóry poddawanej zabiegowi jest w całości dokładnie naświetlany. Nie należy obawiać się, że osoba wykonująca zabieg nie zauważy krótko przyciętych włosków. Przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów na twarzy przynajmniej 4 tygodnie, na pozostałych obszarach przez 6-8 tygodni. Zastosowanie się do tych zaleceń, jest szczególnie ważne, ponieważ laser nie uszkodzi włosa, który został wyrwany.

Przebieg zabiegu:
Zabieg depilacji laserowej polega na naświetlaniu każdego włosa wiązką promieniowania emitowanego przez laser. Ciągły kontakt pacjenta z kosmetologiem pozwala na indywidualne dostosowanie siły bodźca laserowego, tj. zastosowanie najbardziej efektywnej energii wiązki laserowej oraz eliminacji przykrych odczuć pacjenta.
Uderzenie wiązki laserowej pacjent odczuwa jako ukłucie. Jego intensywność jest uzależniona od wielkości zastosowanej energii oraz indywidualnej wrażliwości pacjenta. w Przypadku depilacji okolic bardzo wrażliwych, np. pachwin, istnieje możliwość zastosowania miejscowych środków znieczulających, np. krem EMLA.
Podczas zabiegu głowicą lasera, skóra pacjenta chłodzona jest specjalną szafirową końcówką, która zapobiega termicznemu przegrzaniu okolicy poddawanej zabiegowi. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Objawy te najczęściej ustępują po kilkunastu minutach, do kilku godzina po zabiegu.

Po zabiegu:
Po wykonanym zabiegu, przez kilka dni należy nakładać krem ochronny (SPF50), na obszar naświetlony. Nie należy natomiast opalać się przez co najmniej dwa tygodnie, nie drażnić chemicznie ani mechaniczne naświetlonego obszaru, unikać bezpośredniego i pośredniego nagrzewania naświetlonego obszaru (sauna, gorące kąpiele). Pomiędzy zabiegami włosy można golić, ale nie można ich wyrywać ani woskować. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może pojawić się rumień około mieszkowy. Te odczyny znikają po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą utrzymać się do kilku tygodni. Kosmetolog poinformuje o odpowiednim rodzaju maści przyspieszającej gojenie skóry.


Przeciwwskazania do zabiegu:

 • witamina A oraz jej pochodne
 • sterydy
 • epilacja
 • leki psychotropowe i antydepresyjne
 • ciąża
 • świeża opalenizna
 • leki światłouczulające
 • antybiotyki
 • zioła (nagietek, dziurawiec)
 • nietypowe lub nie zdiagnozowane zaburzenia pigmentacji
 • nietypowe brodawki lub nowotwory
 • choroby skóry (łuszczyca, egzema, infekcje)
 • wykonany ostatnio peeling chemiczny lub mechaniczny w obszarze zabiegu (w ciągu ostatniego tygodnia)
 • dermabrazja laserowa wykonana w ciągu ostatnich 3 miesięcy
 • choroby mające wpływ na strukturę skóry
 • cukrzyca nieunormowana

Umów się na bezpłatną konsultację!
Szczegóły dotyczące cen zabiegów w zakładce CENNIK

 

LASER LIGHT SHEER

TWARZ  
Wąsik 99 PLN
Baki 99-149 PLN
Broda 149 PLN
Policzki 199 PLN
Szyja 199 PLN
Cała Twarz 199 PLN
   
RĘCE  
Ramiona 199 PLN
Przedramiona 199 PLN
Dłonie 99 PLN
   
NOGI  
Uda 249 PLN
Łydki 249 PLN
Stopy 99 PLN
   
TUŁÓW  
Kark 199 PLN
Plecy 299-499 PLN
Klatka Piersiowa 299 PLN
Okolice Sutków 99 PLN
Pachy 199 PLN
Brzuch 199 PLN
Linia Brzucha 149 PLN
Bikini (pachwiny) 199 PLN
Bikini całkowite 249 PLN
Pośladki 199 PLN
Szpara pośladkowa 199 PLN
   
* cena uzależniona od wielkości obszaru  

 

 • Laser Light Sheer DermaSkin Toruń Kościuszki
[obiekt mapy]

Kontakt

Derma Skin
Salon Kosmetologii Estetycznej

ul. Kościuszki 71

(Kościuszko Business Point)

87-100 Toruń

 

Telefon: 725 604 304

e-mail: salondermaskin@gmail.com

 

pon.-piąt. 09.00 - 19.00

sob. 09.00 - 14.00

Formularz kontaktowy

Imię
E-mail
Temat
Treść